Bij een vechtpartij aan de Ruyghweg in Den Helder is maandagochtend rond 04.00 uur een man om het leven gekomen.
De politie kwam na een melding ter plaatse en trof het slachtoffer gewond aan, maar hulpverlening mocht niet meer baten.
Het 56-jarige slachtoffer uit Den Helder is gereanimeerd door de hulpdiensten, maar de man bleek al overleden.
Een 51-jarige inwoner uit Den Helder is ter plekke aangehouden als verdachte. Hij is overgebracht naar het politiebureau, zo meldt de politie maandag.
Motief nog onduidelijk
De recherche is bezig met een onderzoek naar de toedracht en het motief. De locatie van de vechtpartij is enkele uren afgesloten geweest voor uitgebreid onderzoek door onder andere de forensische opsporing.
De recherche zet het onderzoek voort. Getuigen worden opgeroepen zich te melden bij de politie via 0900 – 8844.
Rond 04.00 uur gingen agenten naar een melding van een vechtpartij tussen twee personen op de Ruyghweg in Den Helder. Daar aangekomen troffen zij op straat een gewonde man aan. Ondanks de inzet van de hulpdiensten is de man overleden.
— Politie NoordHolland Noord (@POL_NHN) February 14, 2022